Склероз виборців або як Бабенко йде до влади

Деякі потенційні кандидати в нардепи роблять ставку на важку стадію склерозу виборців. Інакше неможливо пояснити, на що розраховують люди, які роками перебуваючи при владі, віддають друзям найкращі держзамовлення, роблять бізнес за державний кошт, а потім відверто брешуть своєму електорату.
Варто було Бабенку стати головою облради, як бізнес його друзів почав масово вигравати мільйонні тендери. Група компаній “Укртепло” фактично окупувала теплопостачання в області через півроку після того, як до влади прийшов Бабенко. Журналісти провели розслідування і розкрили частину корупційних схем. Але це не завадило екс-депутату знову лізти в крісло, цього разу — народного депутата”.

“Власне, спроба потрапити в парламент у нього вже була. У тій же Білій Церкві Бабенко балотувався на минулих парламентських виборах від БПП. Як ми бачимо, швидкість зміни орієнтації вражає. Членом УДАРу Бабенко став, коли президентські рейтинги Віталія Кличка були на висоті, і мало хто сумнівався, що саме він змінить Януковича. Потім швиденько перебіг до президентської партії Порошенка. В жовтні 2018 року політик дав інтерв’ю порталу “Моя Київщина”, де бідкався, що не знає, з ким піти на вибори. Воно і зрозуміло, найвищі рейтинги були в Тимошенко і Порошенка, Бабенко боявся робити ставку. Так і залишився – так званий “безпартійний” !!

“Раніше Бабенко досить винахідливо боровся з конкурентами. Наприклад, підклав свиню громадському активісту Ігорю Кочі, розмістивши від його імені величезний білборд проти мера Білої Церкви в день тиші.

Проти висування Бабенка виступає навіть об’єднання ветеранів АТО. Але яке це має значення, коли в кандидата досить коштів, щоб заглушити шум у пресі”!

“Бабенко ніколи не діяв як “дрібний” політик, і під час керівництва облрадою неодноразово довів — йому далекі проблеми різних там бабусь, бюджетників і інвалідів Київської області. Тим більше, він уже проривався в ВР… Там він буде себе почувати набагато комфортніше”, — анонімно розповідав один з “ударівців” облради ще перед минулими виборами. Та чи дійсно виборці хочуть зробити життя Бабенка більш комфортним? Чи може робота депутата – працювати, щоб комфортніше жилося всім українцям?” — ” риторичне запитання” !!
# думай/голосуй/уважно !