Військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь на ворожі провокації

Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський оглянув вогневі позиції підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у складі Об’єднаних сил, безпосередньо на передньому краї ознайомився з тактикою і характером дій ворога, потребами наших бійців, побутовими умовами, а також конкретизував завдання щодо відповіді на ворожі провокації і реагування на загострення обстановки.

Військовослужбовці розповіли про бойові зіткнення на ділянці. Нещодавно противник відкрив вогонь із крупнокаліберного кулемета, створивши загрозу для життя наших воїнів. Командир відділення молодший сержант з позивним «Процес» відповів точним пуском з протитанкового ракетного комплексу. Пряме влучання ракети у бійницю укріпленої позиції незаконних збройних формувань припинило ворожий вогонь. Детонація боєприпасів, пожежа та руйнування ворожих укріплень нейтралізували загрозу.

Дещо раніше на наших захисників намагався полювати російський снайпер, але сам став ціллю української контрснайперської групи.

Загалом, командири підрозділів продемонстрували високий рівень професіоналізму. Бійці — активність і старанність, добрі знання можливостей довіреної зброї, своїх завдань, секторів спостереження та вірогідних варіантів дій противника. Окремої уваги заслуговує стійкість наших захисників, їхній бойовий дух, оптимізм і патріотизм в умовах постійної небезпеки для життя.

Олександр Сирський високо оцінив роботу командирів, навченість та організованість бійців і зазначив, що ця ділянка фронту — в надійних руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *