Курс лідерства базового рівня відіграли фахівці Збройних Сил Канади з місії UNIFIER

Сьогодні, 30 серпня, у 197-му Центрі підготовки сержантського складу Збройних Сил України (смт. Десна) відбулися урочисті заходи з нагоди завершення Курсу лідерства базового рівня. Зазначений Курс відрізнявся від попередніх тим, що він проводився за новим кваліфікаційним стандартом, розробленим за принципами та підходами, що використовуються в збройних силах держав-членів НАТО.

Протягом визначеного часу 140 сержантів відточували свою методичну майстерність, щоб у подальшому запровадити даний стандарт у Збройних Силах України з максимальною ефективністю. Отриманий обсяг теоретичних знань та засвоєння практичної складової Курсу нададуть спроможність ефективно здійснювати управління підлеглим особовим складом, забезпечувати виконання відділеннями та розрахунками бойових завдань, берегти життя та здоров’я солдатів.

З привітальною промовою до фіналістів Курсу звернувся заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він, зокрема, зазначив, що провідну роль у розробці та апробації кваліфікаційного стандарту Курсу лідерства базового рівня відіграли фахівці Збройних Сил Канади з місії UNIFIER. Саме завдяки їх допомозі стало можливим вивести базову підготовку сержантського і старшинського складу Збройних Сил України на новий якісний рівень.

Надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, в свою чергу, оцінив прагнення української армії до вдосконалення та висловив радість від того, що його країна має до цього безпосереднє відношення.
«Я тішуся тим, що інструктори Збройних сил Канади поділилися із вами всіма своїми навичками. І цей підхід буде тривалим і розповсюджуватиметься всіма Збройними Силами України», – зазначив пан Ващук.

Чотирьом кращим випускникам Курсу генерал-лейтенант Сергій Наєв вручив відзнаки та цінні подарунки, а найкращому випускнику подарував свій особистий медальйон (coin), як оцінку за його високі досягнень у навчанні.