Найбільшою цінністю – є збережене життя та здоров’я підлеглого особового складу. – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв в ході робочої поїздки до Центру підготовки сержантського складу зустрівся з командирами батальйонів та головними старшинами різних родів військ Збройних Сил України які приймають участь у семінарі за участі іноземних військових фахівців.
У Василькові на базі 202 центру підготовки сержантського складу Об’єднаного навчального центру Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба ЗС України за участі фахівців Школи НАТО, розпочався семінар з питань взаємодії офіцерів і сержантів, розподілу повноважень між ними та ролі й місця сержантського складу в професійному війську.
Даний семінар сплановано та проводиться відповідно до Імплементаційного плану міжнародних заходів з розвитку професійного сержантського корпусу Збройних Сил України в рамках програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP) та діяльності Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету (МJC).
Генерал-лейтенант Сергій Наєв відзначив важливість та необхідність якнайшвидшого впровадження нової системи відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу , що дасть можливість розвитку професійного українського війська, у новому форматі мислення, підготовки та щоденної життєдіяльності військових організмів.
-Повернувшись до військових частин впроваджуйте всі набуті знання від іноземних колег, крокуйте до нових стандартів у військовій діяльності, будуйте Збройні Сили України на фундаменті професіоналізму, бойової підготовки, довіри і взаємоповаги. І пам’ятайте головне, найбільшою цінністю – є збережене життя та здоров’я підлеглого особового складу. – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.